Zobrazeno 1–12 z 16 výsledků

Suché víno

Suché víno se označuje víno, které prokvasilo na nízký obsah zbytkového cukru, který smí obsahovat:
a) max. 4 g zbytkového cukru na litr nebo
b) max. 9 g zbytkového cukru na litr, pokud rozdíl zbytkového cukru a celkového obsahu kyselin přepočtený na kyselinu vinnou je 2 gramy nebo méně.

Vyzkoušejte suchá vína z naší nabídky – Chardonnay nebo Veltlínské zelené z vinařství V&M Zborovský.

Víno na svatbu

Chardonnay, Bílkovi

125 

Bílé víno Chardonnay z vinařství Bílkovi je osvěžující víno s lehkou kyselinkou a překvapí vás svou lehkou čistou chutí. Víno je velmi oblíbené na oslavy a svatby.

Poslední 1 kus

Bílé víno

Müllerka, Bílkovi

145 

Müllerka, suché víno. Mladá vína letošního ročníku 2017! Krásné, svěží a příjemně aromatické vína z vinařství Bílkovi. Víno světlé barvy s ovocnými odstíny a svěží citrusovou chutí.

Tip
275 

Pinot Blanc je suché víno se zlatožlutou barvou, ve vůni s tóny jemného toustu. Chuť je příjemně máslová, s tóny dubového dřeva. Způsob výroby zaručuje možnost delší archivace.

Poslední kusy
200 

Pinot Gris Berry neboli Rulandské šedé z vinařství Bílkovi. Víno v pozdním sběru vyrobené kvašením celých bobulek hroznů.

Víno pro firmy

Sauvignon, Bílkovi

165 

Sauvignon Bílkovi je víno světle žluté barvy s výraznou odrůdovou vůní po citrusech, angreštu a broskvích. Je to odrůda silně ovlivněná ročníkem a terroir. A ročník 2016 byl pro Sauvignon velmi příznivý.

Není skladem

Víno na svatbu

Blanco 2016, Vallemayor

145 

Blanco 2016 je španělské bílé víno z odrůd Viura a Sauvignon Blanc z oblasti nejlepších španělských vín Rioja. Toto bílé suché víno má světlou čistou barvu a intenzivní vůni čerstvého ovoce.      

280 

Bariková vína Don Quintin Ortega Blanco 2015 jsou autorská vína z oblasti Rioja. Víno je světle žluté barvy se zelenkavými tóny. Vůně je velmi intenzivní, ovocná, s kořenitým dotekem barikového sudu. Chuť je harmonická s příjemnou kyselinkou.

280 

Blanco Barrica 2012 je vzácné bílé víno z oblasti Rioja. Bílé hrozny odrůdy Viura pocházejí z vinice, která je stará více než 60 let. Zralé ovocné aroma se mísí s vanilkou, lékořicí a doteky dřeva, které vytvářejí ohromující vůni. Chuť je čístá, výrazná.    

BIO
250 

Ryzlink rýnský pozdní sběr z vinařství Špalek vás opět nadchne svou výraznou chutí a vůní s tóny medu a meruněk, dlouhým dozvukem zakončeným příjemnou kyselinkou. Navíc v Bio kvalitě.    

165 

Blanco 2016 je elegantní bílé víno ze španělské oblasti Rioja. Má světle žlutou barvu s nazelenalým odstínem, odrůdové aroma s vůní hrušek, skořice a květin na pozadí, chuť je příjemná díky rovnováze ovoce a kyselinky s dlouhou dochutí.    

185 

Chardonnay 2015 vás nadchne svou bohatou ovocnou a květinovou vůní, lehkou kyselinkou a svěží chutí. Výběrové suché víno z vinařsví V&M Zborovský je radost ochutnat. Zaujme Vás bohatou vůní, vyvářenou kyselinkou a bohatou harmonickou chutí.

Novinka
155 

Müller Thurgau je světle žluté víno se svěží vůní, ve které vystupují pěkné ovocné tóny manga a meruňkového kompotu. Víno je v chuti velmi příjemné lehce minerální, s jemnou kyselinkou a pikantní dochutí.