Bílé víno

Bílé víno je vyrobeno z bílých, růžových nebo modrých hroznů révy vinné. Nabízíme bílá vína suchá, polosuchá, polosladká i sladká. Najdete u nás tradiční odrůdy révy vinné i nově vyšlechtěné. Nejčastěji pěstovanou bílou odrůdou v ČR je Veltlínské zelené, dále Müller Thurgau, Ryzlink rýnský ad. Odrůdy vyšlechtěné v ČR – Pálava, Muškát moravský a Aurelius. Eshop nabízí i další odrůdy bílého vína – Neuburg, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské šedé a další kvalitní vína a cuvée. Vyberte si svoje víno v eshopu Navínko.

 • chardonnay bílkovi

  Chardonnay, Bílkovi

  125 

  Chardonnay Bílkovi je osvěžující víno s lehkou kyselinkou a překvapí vás svou lehkou čistou chutí. Víno je velmi oblíbené na oslavy a svatby.

 • Chardonnay Zborovský, Pozdní sběr 2015

  Chardonnay, V&M Zborovský

  185 

  Chardonnay 2015 vás nadchne svou bohatou ovocnou a květinovou vůní, lehkou kyselinkou a svěží chutí. Výběrové suché víno z vinařsví V&M Zborovský je radost ochutnat. Zaujme Vás bohatou vůní, vyvářenou kyselinkou a bohatou harmonickou chutí.

 • i love pinot

  I love Pinot, Bílkovi

  145 

  I love Pinot z vinařství Bílkovi je bílé cuvée, které poznáte podle nasládlé chuti pomerančů a medu. Najdete v něm odrůdy Rulandské šedé, Rulandské bílé a Rulandské modré.

 • Muškátek & Müllerka 2016
  Novinka

  Müllerka, Bílkovi

  145 

  Müllerka, suché víno. Mladá vína letošního ročníku 2017! Krásné, svěží a příjemně aromatické vína z vinařství Bílkovi. Víno světlé barvy s ovocnými odstíny a svěží citrusovou chutí.

 • klaret
  Novinka

  Rulanské modré klaret, V&M Zborovský

  190 

  Klaret je polosladké víno vyrobené z modrých hroznů Rulandského modrého ve vinařství Zborovský. Víno z Velkých Pavlovic, které si zamilujete. Vína z vinařsví V&M Zborovský je radost ochutnat.

 • sauvignon bio
  BIO

  Sauvignon BIO, Špalek

  195 

  Sauvignon BIO 2016 je suché víno zelenožluté barvy s příjemnou květinovou vůní černého bezu. Chuť je plná s typickými znaky odrůdovosti a dlouhou dochutí.

 • sauvignon bílkovi

  Sauvignon, Bílkovi

  165 

  Sauvignon Bílkovi je víno světle žluté barvy s výraznou odrůdovou vůní po citrusech, angreštu a broskvích. Je to odrůda silně ovlivněná ročníkem a terroir. A ročník 2016 byl pro Sauvignon velmi příznivý.

 • Tramín červený, výběr z bobulí
  Novinka

  Tramín červený, Špalek

  395 

  Sladké víno Tramín červený je výběrové víno vhodné jako dárek, aperitiv či k dezertu. Krásně aromatické víno s dlouhou dochutí.

 • blanco 2016
  Není skladem

  Blanco 2016, Vallemayor

  145 

  Blanco 2016 je španělské bílé víno z odrůd Viura a Sauvignon Blanc z oblasti nejlepších španělských vín Rioja. Toto bílé suché víno má světlou čistou barvu a intenzivní vůni čerstvého ovoce.

   


   

   

 • bariková vína don quintin blanco

  Don Quintin Blanco 2015, Ortega Ezquerro

  280 

  Bariková vína Don Quintin Ortega Blanco 2015 jsou autorská vína z oblasti Rioja. Víno je světle žluté barvy se zelenkavými tóny. Vůně je velmi intenzivní, ovocná, s kořenitým dotekem barikového sudu. Chuť je harmonická s příjemnou kyselinkou.

 • Novinka

  Bezinka, Špalek

  130 

  Bezový sirup z vlastnoručně nasbíraného černého bezu, který roste v okolí vinic v Novém Šaldorfu. Sirup nese jméno del Ilgner – podle bratra patřícího do rodiny Špalkovy.

   

   

 • barikové víno blanco barrica

  Blanco Barrica 2012, Vallemayor

  280 

  Blanco Barrica 2012 je vzácné bílé víno z oblasti Rioja. Bílé hrozny odrůdy Viura pocházejí z vinice, která je stará více než 60 let. Zralé ovocné aroma se mísí s vanilkou, lékořicí a doteky dřeva, které vytvářejí ohromující vůni. Chuť je čístá, výrazná.


   

   

 • meruňkový nektar

  Meruňka, Špalek

  130 

  Meruňkový nektar z vlastnoručně nasbíraných meruněk. Sirup nese jméno del Ilgner – podle bratra patřícího do rodiny Špalkovy.

   

   

 • Rulandské šedé Popela

  Rulandské šedé 2016, Popela

  165 

  Rulandské šedé Popela je výběrové víno se zlatavou barvou, harmonickou chutí a působivým dojmem. Víno je vhodné k drůbeži a jemnějším masům.

 • ryzlink rýnský špalek
  BIO

  Ryzlink rýnský BIO, Špalek

  235 

  Ryzlink rýnský pozdní sběr z vinařství Špalek vás opět nadchne svou výraznou chutí a vůní s tóny medu a meruněk, dlouhým dozvukem zakončeným příjemnou kyselinkou. Navíc v Bio kvalitě.

   

   

 • Tramín červený jakostní

  Tramín červený, V&M Zborovský

  130 

  Výborná jakostní odrůdová vína z vinařství
  V&M Zborovský za skvělou cenu. Tramín červený, polosuché se těší až poznáte jeho plnou ovocnou, lehce kořenitou chuť.

 • víno blanco 2015

  Blanco 2016, Ortega Ezquerro

  165 

  Blanco 2016 je elegantní bílé víno ze španělské oblasti Rioja. Má světle žlutou barvu s nazelenalým odstínem, odrůdové aroma s vůní hrušek, skořice a květin na pozadí, chuť je příjemná díky rovnováze ovoce a kyselinky s dlouhou dochutí.

   

   

 • Muškátek & Müllerka 2016
  Novinka

  Muškátek & Müllerka, Bílkovi

  Hodnocení 5.00 z 5
  145 

  Muškátek & Müllerka, polosladké víno. Mladá vína letošního ročníku 2017! Krásné, svěží a příjemně aromatické vína z vinařství Bílkovi.

 • neuburg

  Neuburg Blanc, Bílkovi

  175 

  Neuburg Blanc z vinařství Bílkovi je bílé víno s výraznou svěží vůní limetky a meruněk a zamiluje si jej opravdu každý.

 • Pálava + Ryzlink rýnský, Kopeček

  240 

  Vyjímečné polosladké víno z odrůd Pálava a ryzlink rýnský je vyrobeno zakladatelem Vinařské akademie p. Kopečkem. Dlouhá dochuť a plná chuť vína vás ohromí..

   

   

   

 • Pálava, Kopeček

  290 

  Vyjímečné polosladké víno Pálava, Výběr z bobulí 2015 je vyrobeno zakladatelem Vinařské akademie p. Kopečkem. Dlouhá dochuť a plná chuť vína vás ohromí.