5. ročník našeho vinařského festivalu v Ostravě již 28.5.2022. Info ZDE
Přeskočit na obsah

Víno pro firmy

Víno pro firmy

Víno pro firmy je ideální dárek pro Vaše obchodní partnery, zákazníky nebo jako poděkování vašim zaměstnancům. Firemní víno dodáváme z moravských, rakouských a španělských vinařství rodinného charakteru, která jsou důsledně vybírána podle péče a kvality vyráběného vína. Podporujeme tak malá vinařství s tradičními postupy.

Logo vaší firmy

Firemní víno opatříme logem Vaší firmy. Vína doručíme podle Vaší potřeby. Vyberte si jakýkoliv počet lahví a druhů vína.

All in One

Vkusná dárková balení - tašky na víno a papírové krabičky - včetně potisku Vaším logem. Víno můžeme označit medailí s logem vaší firmy.

Jistota kvality

Všechna vína jsou vyzkoušena a oblíbena u našich stávajících zákazníků.

Může se hodit

Dárek ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů (§ 25 odst. 1 zákona o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Víno by mělo být označeno logem společnosti s cenou do 500 Kč bez DPH včetně obalu.

Vínný cattering na váš firemní večírek

Vinný cattering pro váš firemní večírek

Plánujete firemní večírek pro zaměstnance nebo kolegy? Letos můžete hosty překvapit. Nabízíme vám příjemnou ochutnávku našich vín. Rádi zajistíme i občerstvení a vše se může odehrát i ve vaší firmě.

Zajistíme pro vaši firmu kompletní vinný catering. Od welcome drinku, až po široký výběr vína pro vaše hosty, kterým budeme celý večer vína představovat, případně také zkrácenou formu řízené degustace. Poradíme s výběrem vín i počtem, přizpůsobíme se vaší firemní akci.

Gastronomický zážitek pro Vás zařídíme ve spolupráci s šéfkuchařem Davidem Valíčkem – zažijte kuchařskou show spojenou s degustací pečlivě vybraných vín.

Někteří naši firemní zákazníci

Poptávka firemní akce