Víno pro firmy je ideální dárek pro Vaše obchodní partnery, zákazníky nebo jako poděkování vašim zaměstnancům. Firemní víno dodáváme z moravských, rakouských a španělských vinařství rodinného charakteru, která jsou důsledně vybírána podle péče a kvality vyráběného vína. Podporujeme tak malá vinařství s tradičními postupy.

Víno jako dárek a propagace

Firemní víno opatříme logem Vaší firmy. Vína doručíme podle Vaší potřeby. Vyberte si jakýkoliv počet lahví a druhů vína.

Nabízíme Vám vkusná dárková balení – tašky na víno a papírové krabičky – včetně potisku Vaším logem. Víno můžeme označit medailí s logem Vaší firmy.

Všechna vína jsou vyzkoušena a oblíbena u našich stávajících zákazníků.

Vytvoříme pro vás dárkové balíčky – víno a skleničeky s potiskem, jaký si zvolíte.

Našimi dodavateli jsou vinařství rodinného charakteru, kde příběh začíná na vinici a zkušenosti jsou znát v každé láhvi. Garantujeme spokojenost zákazníků a stojíme si za výběrem vín. Pokud byste i tak byli s vínem nespokojení, neotevřené láhve přijmeme zpět.

 

ZOBRAZIT VÁNOČNÍ KATALOG

 

Firemní večírek

 

Plánujete firemní večírek pro zaměstnance nebo kolegy? Letos můžete hosty překvapit. Nabízíme vám příjemnou ochutnávku našich vín. Rádi zajistíme i občerstvení a vše se může odehrát i ve vaší firmě.

Přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme také v restauraci, kavárně či v dalších prostorech.

Gastronomický zážitek pro Vás zařídíme ve spolupráci s šéfkuchařem Davidem Valíčkem – zažijte kuchařskou show spojenou s degustací pečlivě vybraných vín.

Vinný catering

Zajistíme pro vaši firmu kompletní vinný catering.

Welcome drink, široký výběr vína pro vaše hosty, kterým budeme celý večer vína představovat, případně zkrácenou formu řízené degustace.

Poradíme s výběrem vín i počtem, přízpůsobíme se vaší příležitosti.

 

 

Kolaudace YESCHiPS F-M_květen 2018

Květen, lásky čas. <3 🙂 U nás proběhla kolaudace nových výrobních prostor. Mrkněte, jak jsme si to užili. Děkujeme Navínko Bistropen Cafe Majada Mirai a také účástníkům… ;)#frydekmistek #welcome #grandopening #yeschips #yespasta

Zveřejnil(a) Yeschips dne Úterý 15. května 2018

 

 

Kontaktuje nás pro více informací

Podmínky pro firemní víno

Dárek ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů (§ 25 odst. 1 zákona
o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Víno by mělo být označeno logem společnosti s cenou do 500 Kč bez DPH včetně obalu.

Nejoblíbenější vína jako firemní dárek

Novinka
230 

Sauvignon VOC 2020 je víno světle zlaté barvy. Vůně vinohradnické bělomasé broskve, s tóny čerstvého ananasu. Chuť je bohatá, ovocná, minerální, připomínající zralé kiwi, hrušku a broskev.

Novinka
299 

Ryzlink rýnský Virgin - panenské víno je jen jednou, přichází třetí rok po zasazení keřů.Víno zeleno-žluté barvy. Úchvatná vůně vápence po jarním dešti. V šťavnaté chuti tohoto typického mikulovského rýňáku najdete letní broskev a zelené jablko podtržené krásným minerálním závěrem.

Novinka
299 

Ryzlink vlašský Diamond - Vína zařazená do této řady jsou unikátní démanty, ať už malou šarží, způsobem výroby či svou nazrálostí. Tento vlašák vznikl macerací 100 kg bobulí ve šťávě po dobu 9 měsíců ve speciálním maceračním sudu, aby poté ležel v sudu na kvasnicích dalších 12 měsíců.

Novinka
248 

Ryzlink vlašský z vinařství Fučík - barva tohoto vína dokonale evokuje odraz jarního slunce v ranní pálavské rose. Aroma sušených jablek a hrušek s projevem lískových oříšků přechází v chuti do strukturované minerality pálavských vrchů.

Novinka
180 

Ryzlink rýnský

Novinka
220 

Rulandské modré Sedlák je strukturované víno s harmonickou tříslovinou, plnou a bohatou chutí po sušeném ovoci a marmeládě s elegantní dochutí sušených třešní a čokolády. Toto víno zrálo 12 měsíců na francouzských dubových sudech.

Novinka
240 

Rulandské šedé Veverka je víno světle žluté barvy. Vůně je bohatá, ovocná, s tóny toastovaného chleba v kombinaci medu a jemné vanilky. Chuť je plná, jemně dřevitá s medově nasládlým závěrem a svěží kyselinou.

Na objednávku
235 

Blauer Portugieser je tradiční červené víno. Nekomplikované, mladé víno s vůní bobulovitého ovoce. Ovocité a šťavnaté.

Tip
365 

Víno a čokoláda s vinným želé a červeného rakouského vína. Komu by tato kombinace neudělala radost? Červené víno a čokoláda spolu skvěle ladí. Vinné spojenectví z dílny rodiny Bergmann v podobě vína Zweigelt exclusive a čokolády Rote Mühle.

Bílé víno

Chardonnay, Simenon

180 

Chardonnay z vinařství Simenon vás nadchne svou bohatou ovocnou a květinovou vůní, lehkou kyselinkou a svěží chutí.