Víno pro firmy je ideální dárek pro Vaše obchodní partnery, zákazníky nebo jako poděkování vašim zaměstnancům. Firemní víno dodáváme z moravských, rakouských a španělských vinařství rodinného charakteru, která jsou důsledně vybírána podle péče a kvality vyráběného vína. Podporujeme tak malá vinařství s tradičními postupy.

Víno jako dárek a propagace

Firemní víno opatříme logem Vaší firmy. Vína doručíme podle Vaší potřeby. Vyberte si jakýkoliv počet lahví a druhů vína.

Nabízíme Vám vkusná dárková balení – tašky na víno a papírové krabičky – včetně potisku Vaším logem. Víno můžeme označit medailí s logem Vaší firmy.

Všechna vína jsou vyzkoušena a oblíbena u našich stávajících zákazníků.

Vytvoříme pro vás dárkové balíčky – víno a skleničeky s potiskem, jaký si zvolíte.

Našimi dodavateli jsou vinařství rodinného charakteru, kde příběh začíná na vinici a zkušenosti jsou znát v každé láhvi. Garantujeme spokojenost zákazníků a stojíme si za výběrem vín. Pokud byste i tak byli s vínem nespokojení, neotevřené láhve přijmeme zpět.

 

ZOBRAZIT VÁNOČNÍ KATALOG

 

Firemní večírek

 

Plánujete firemní večírek pro zaměstnance nebo kolegy? Letos můžete hosty překvapit. Nabízíme vám příjemnou ochutnávku našich vín. Rádi zajistíme i občerstvení a vše se může odehrát i ve vaší firmě.

Přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme také v restauraci, kavárně či v dalších prostorech.

Gastronomický zážitek pro Vás zařídíme ve spolupráci s šéfkuchařem Davidem Valíčkem – zažijte kuchařskou show spojenou s degustací pečlivě vybraných vín.

Vinný catering

Zajistíme pro vaši firmu kompletní vinný catering.

Welcome drink, široký výběr vína pro vaše hosty, kterým budeme celý večer vína představovat, případně zkrácenou formu řízené degustace.

Poradíme s výběrem vín i počtem, přízpůsobíme se vaší příležitosti.

 

 

Kolaudace YESCHiPS F-M_květen 2018

Květen, lásky čas. <3 🙂 U nás proběhla kolaudace nových výrobních prostor. Mrkněte, jak jsme si to užili. Děkujeme Navínko Bistropen Cafe Majada Mirai a také účástníkům… ;)#frydekmistek #welcome #grandopening #yeschips #yespasta

Zveřejnil(a) Yeschips dne Úterý 15. května 2018

 

 

Kontaktuje nás pro více informací

Podmínky pro firemní víno

Dárek ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů (§ 25 odst. 1 zákona
o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Víno by mělo být označeno logem společnosti s cenou do 500 Kč bez DPH včetně obalu.

Nejoblíbenější vína jako firemní dárek

Novinka
180 

Chardonnay 2018 z vinařství Simenon vás nadchne svou bohatou ovocnou a květinovou vůní, lehkou kyselinkou a svěží plnou chutí.

Novinka
220 

Rulandské modré Sedlák je strukturované víno s harmonickou tříslovinou, plnou a bohatou chutí po sušeném ovoci a marmeládě s elegantní dochutí sušených třešní a čokolády. Toto víno zrálo 12 měsíců na francouzských dubových sudech.

Novinka
240 

Rulandské šedé Veverka je víno světle žluté barvy. Vůně je bohatá, ovocná, s tóny toastovaného chleba v kombinaci medu a jemné vanilky. Chuť je plná, jemně dřevitá s medově nasládlým závěrem a svěží kyselinou.

Na objednávku
230 

Blauer Portugieser je tradiční červené víno. Nekomplikované, mladé víno s vůní bobulovitého ovoce. Ovocité a šťavnaté.

Tip
365 

Víno a čokoláda s vinným želé a červeného rakouského vína. Komu by tato kombinace neudělala radost? Červené víno a čokoláda spolu skvěle ladí. Vinné spojenectví z dílny rodiny Bergmann v podobě vína Zweigelt exclusive a čokolády Rote Mühle.

Bílé víno

Chardonnay, Simenon

180 

Chardonnay z vinařství Simenon vás nadchne svou bohatou ovocnou a květinovou vůní, lehkou kyselinkou a svěží chutí.

Novinka
300 

Rote Mühle je nejlepší červené cuvée z vinařství Bergmann. Je složeno z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Rulandské modré. Víno má tmavě granátovou barvu, komplexní vícevrstvé aroma, jemnou a plnou chuť a dlouhou dochuť.

Novinka
230 

Veltlínské zelené se vyznačuje jiskrnou, světle zelenou barvou se žlutými odlesky, která dokresluje harmonické spojení hrušky, jablek a bílého pepře na patře. Svěží a zároveň pevná chuť dělají z tohoto vína ideální doprovod k jídlu.

Novinka
350 

Velká červená slípka je vyjímečné víno z Velkých Bílovic. Cuvée z vinařství Sing Wine je tvořeno: Frankovka 40%, Zweigeltrebe 40% a Rulandské modré 20%. Ručně sklizeno. Víno zrálo 15 měsíců ve francouzských sudech barrique.

255 

Riesling z rakouského vinařství Bergmann je suché víno s typickou mineralitou a ovocnou chutí. Víno je na počátku svého vývoje a je připraveno ke střednědobému zrání v láhvi.