Víno pro firmy je ideální dárek pro Vaše obchodní partnery, zákazníky nebo jako poděkování vašim zaměstnancům. Firemní víno dodáváme z moravských, rakouských a španělských vinařství rodinného charakteru, která jsou důsledně vybírána podle péče a kvality vyráběného vína. Podporujeme tak malá vinařství s tradičními postupy.

Víno jako dárek a propagace

Firemní víno opatříme logem Vaší firmy. Vína doručíme podle Vaší potřeby. Vyberte si jakýkoliv počet lahví a druhů vína.

Nabízíme Vám vkusná dárková balení – tašky na víno a papírové krabičky – včetně potisku Vaším logem. Víno můžeme označit medailí s logem Vaší firmy.

Všechna vína jsou vyzkoušena a oblíbena u našich stávajících zákazníků.

Vytvoříme pro vás dárkové balíčky – víno a skleničeky s potiskem, jaký si zvolíte.

Našimi dodavateli jsou vinařství rodinného charakteru, kde příběh začíná na vinici a zkušenosti jsou znát v každé láhvi. Garantujeme spokojenost zákazníků a stojíme si za výběrem vín. Pokud byste i tak byli s vínem nespokojení, neotevřené láhve přijmeme zpět.

 

ZOBRAZIT VÁNOČNÍ KATALOG

 

Firemní večírek

 

Plánujete firemní večírek pro zaměstnance nebo kolegy? Letos můžete hosty překvapit. Nabízíme vám příjemnou ochutnávku našich vín. Rádi zajistíme i občerstvení a vše se může odehrát i ve vaší firmě.

Přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme také v restauraci, kavárně či v dalších prostorech.

Gastronomický zážitek pro Vás zařídíme ve spolupráci s šéfkuchařem Davidem Valíčkem – zažijte kuchařskou show spojenou s degustací pečlivě vybraných vín.

Vinný catering

Zajistíme pro vaši firmu kompletní vinný catering.

Welcome drink, široký výběr vína pro vaše hosty, kterým budeme celý večer vína představovat, případně zkrácenou formu řízené degustace.

Poradíme s výběrem vín i počtem, přízpůsobíme se vaší příležitosti.

 

 

Kolaudace YESCHiPS F-M_květen 2018

Květen, lásky čas. <3 🙂 U nás proběhla kolaudace nových výrobních prostor. Mrkněte, jak jsme si to užili. Děkujeme Navínko Bistropen Cafe Majada Mirai a také účástníkům… ;)#frydekmistek #welcome #grandopening #yeschips #yespasta

Zveřejnil(a) Yeschips dne Úterý 15. května 2018

 

 

Kontaktuje nás pro více informací

Podmínky pro firemní víno

Dárek ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů (§ 25 odst. 1 zákona
o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Víno by mělo být označeno logem společnosti s cenou do 500 Kč bez DPH včetně obalu.

Nejoblíbenější vína jako firemní dárek

Novinka

Červené víno

Fantastic Blend, Skalák

230 

Fantastic blend je víno s temně červenou barvou s nafialovělým odleskem. Vůně je výrazná s tóny přezrátých višní a borůvek. V chuti je víno komplexní, nasládlé a plné. Víno je uzavřeno kvalitním korkem a je vhodné k dlouhodobějšímu zrání.

Novinka
290 

Veltlínské zelené se vyznačuje jiskrnou, světle zelenou barvou se žlutými odlesky, která dokresluje harmonické spojení hrušky, jablek a bílého pepře na patře. Svěží a zároveň pevná chuť dělají z tohoto vína ideální doprovod k jídlu.

Novinka
350 

SEKT Chardonnay & Pinot je šumivé víno vyrobené tradiční metodou kvašením v láhvi z odrůdy Chardonnay a Pinot blanc ročníku 2018. Víno leželo v lahvích na kalech, aby bylo degoržováno na konci roku 2020 bez přidání cukru – brut nature.

Novinka
250 

Rulandské bílé z vinařství Fučík - Toto víno kvasilo a poté i celou dobu zrálo na jemných kalech v nových dubových sudech. Zlatavá barva se zelenkavým meniskem. Výrazné odrůdové aroma s převažujícími citrusovými tóny.

Novinka

Červené víno

Frankovka, Fučík

250 

Frankovka z vinařství Fučík je víno s hutnou červenou barvaou s inkoustovými tóny. Ve víně objevíte paletu chutí s dominujícími švestkami doprovázené černým lesním ovocem a jemnou linkou ušlechtilého dřeva.

Novinka

Bílé víno

Pálava, Fučík

260 

Pálava z vinařství Fučík - toto víno kvasilo a zrálo ve velkém dubovém sudu. Víno sytě zlaté barvy vyniká svou medovou vůní doprovázenou tóny tropického ovoce.

Novinka
250 

Ryzlink vlašský z vinařství Fučík - barva tohoto vína dokonale evokuje odraz jarního slunce v ranní pálavské rose. Aroma sušených jablek a hrušek s projevem lískových oříšků přechází v chuti do strukturované minerality pálavských vrchů.

Novinka

Červené víno

Cuvée NINA

300 

Cuvée Maxmilian je exkluzivní červené víno, které bylo vyrobeno na počest Maxmiliána z rodiny Bílkovi. Víno zrálo 16 měsíců v dubových sudech, vyrobeno z odrůd Rulandské modré a Merlot. Omezený počet 2017 lahví.

Novinka
240 

Sauvignon VOC 2020 je víno světle zlaté barvy. Vůně vinohradnické bělomasé broskve, s tóny čerstvého ananasu. Chuť je bohatá, ovocná, minerální, připomínající zralé kiwi, hrušku a broskev.

Novinka
Není skladem
299 

Ryzlink rýnský Virgin - panenské víno je jen jednou, přichází třetí rok po zasazení keřů.Víno zeleno-žluté barvy. Úchvatná vůně vápence po jarním dešti. V šťavnaté chuti tohoto typického mikulovského rýňáku najdete letní broskev a zelené jablko podtržené krásným minerálním závěrem.