Víno pro firmy

Víno pro firmy je ideální dárek pro Vaše obchodní partnery, zákazníky nebo jako poděkování vašim zaměstnancům. Firemní víno dodáváme z moravských, rakouských a španělských vinařství rodinného charakteru, která jsou důsledně vybírána podle péče a kvality vyráběného vína. Podporujeme tak malá vinařství s tradičními postupy.

Víno jako dárek a propagace

[one_half padding=”0 20px 0 0″]

Firemní víno opatříme logem Vaší firmy. Vína doručíme podle Vaší potřeby. Vyberte si jakýkoliv počet lahví a druhů vína.

Nabízíme Vám vkusná dárková balení – tašky na víno a papírové krabičky – včetně potisku Vaším logem. Víno můžeme označit medailí s logem Vaší firmy.

Všechna vína jsou vyzkoušena a oblíbena u našich stávajících zákazníků.

Vytvoříme pro vás dárkové balíčky – víno a skleničeky s potiskem, jaký si zvolíte.

Našimi dodavateli jsou vinařství rodinného charakteru, kde příběh začíná na vinici a zkušenosti jsou znát v každé láhvi. Garantujeme spokojenost zákazníků a stojíme si za výběrem vín. Pokud byste i tak byli s vínem nespokojení, neotevřené láhve přijmeme zpět.

[/one_half]

[one_half_last padding=”0 0 0 0″]

 

[/one_half_last]

[button size=”medium” style=”primary” text=”ZOBRAZIT VÁNOČNÍ KATALOG” link=”https://www.navinko.cz/wp-content/uploads/2021/11/Navinko_Vanoce_2021_reduced.pdf” target=”_blank”]

 

Firemní večírek

[one_half padding=”0 20px 0 0″]

 

Plánujete firemní večírek pro zaměstnance nebo kolegy? Letos můžete hosty překvapit. Nabízíme vám příjemnou ochutnávku našich vín. Rádi zajistíme i občerstvení a vše se může odehrát i ve vaší firmě.

Přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme také v restauraci, kavárně či v dalších prostorech.

Gastronomický zážitek pro Vás zařídíme ve spolupráci s šéfkuchařem Davidem Valíčkem – zažijte kuchařskou show spojenou s degustací pečlivě vybraných vín.

[/one_half]

[one_half_last padding=”0 0 0 0″]

[/one_half_last]

Vinný catering

[one_half padding=”0 20px 0 0″]

Zajistíme pro vaši firmu kompletní vinný catering.

Welcome drink, široký výběr vína pro vaše hosty, kterým budeme celý večer vína představovat, případně zkrácenou formu řízené degustace.

Poradíme s výběrem vín i počtem, přízpůsobíme se vaší příležitosti.

 

[/one_half]

[one_half_last padding=”0 0 0 0″]

 

 

[/one_half_last]

[one_half padding=”0 20px 0 0″]

 

[ux_blue_strip_bio]

Podmínky pro firemní víno

Dárek ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů (§ 25 odst. 1 zákona
o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH. Víno by mělo být označeno logem společnosti s cenou do 500 Kč bez DPH včetně obalu.

[/ux_blue_strip_bio]

[ux_custom_products cat=”159″ products=”” columns=”4″ title=”Nejoblíbenější vína jako firemní dárek”]