Boxy vín

NaVínko pro Vás osobně hledá a vybírá kvalitní vína z menších moravských vinařství. Z těch nejlepších vín sestavujeme originální boxy vín pro různé příležitosti. Boxy dovezeme až k vám domů nebo do práce. Chceme vám totiž nákup vína co nejvíce zpříjemnit.
Box vín je také výborný dárek pro Vaše blízké i obchodní partnery a klienty. Vždyť jakou radost máte vy sami, když dostanete dobré víno?

 • Víno ke grilování
  víno tempranillo tinto 2016
  Tip

  Grilování 2016 – box vín

  850 

  Vychutnejte si 4 bílá vína ke kuřecímu masu, hermelínu nebo salátu. 2 červená španělská vína zkuste k dobrému steaku, sušené šunce či zrajícím sýrům…

 • Box Letní výběr, víno v létě
  Veltlínské zelené 2016

  Letní výběr 2016 – box vín

  930 

  S boxem Letní výběr vám přivážíme 4 svěží, lahodná bílá vína a 2 červená vína podmanivé chuti, která Vám přinesou letní náladu, chvilku klidu a to pravé osvěžení.

 • španělské víno Rioja
  víno tempranillo tinto 2016
  Exkluzivní novinka

  NaVínko ze Španělska

  1.050 

  NaVínko ze Španělska je box 6ti lahodných vín z oblasti nejlepších vín Rioja. Vychutnejte si 4 červená a 2 bílá vína, která jsme pro vás osobně vybrali z rodinných vinařství Vallemayor a Ortega Ezquerro.

 • Červená vína - box vín
  Novinka

  Červený box vín 2017

  999 

  Tato vybraná moravská a španělská červená vína stojí za ochutnání! Plná ovocitá chuť s dotekem sudu u vín z Riojy, Cuvée Markéta s dotekem borůvek, Zwieigeltrebe s tóny višní v čokoládě ad. Vás mile překvapí. Box obsahuje 6 červených vín z ročníků 2011 – 2015.

 • Víno na večer Kompliment

  Kompliment – box vín

  1.020 

  Víno na večer najdete v boxu vín Kompliment, který ocení milovníci výraznějších a sladších vín, která budete chtít darovat svým známým a zároveň si je nechat pro sebe. Obsahem jsou 4 bílá a 2 červená vína.

 • Víno pro ženy

  Ženy sobě – box vín

  920 

  Víno pro ženy! Dámská jízda či pouhé posezení při sklence dobrého vína, to jsou příležitosti, kdy ženy ocení, že si mohou otevřít víno, určené jen pro ně. Obsahuje 4 bílá, 1 červené a 1 perlivé růžové víno.