Zobrazuji všech 15 výsledků

Boxy vín

NaVínko pro Vás osobně hledá a vybírá kvalitní vína z menších moravských vinařství. Z těch nejlepších vín sestavujeme originální boxy vín pro různé příležitosti. Boxy dovezeme až k vám domů nebo do práce. Chceme vám totiž nákup vína co nejvíce zpříjemnit.
Box vín je také výborný dárek pro Vaše blízké i obchodní partnery a klienty. Vždyť jakou radost máte vy sami, když dostanete dobré víno?

Novinka
1.160 

Vybrali jsme pro vás 6 vín z nově vyšlechtěných oblíbených odrůd jako je Solaris, Hibernal, Nativa, Irsai Oliver, Savilon ad. ... Vyzkoušejte 5 bílých a 1 červené víno.

1.499 

Kolekce Vánočních vín z vinařství Špalek a Simenon ze Znojemska. Balení obsahuje 6 druhů vín s vánočním potiskem z vinařství Simenon a Špalek, visačky na vína s jejich popisem, dárkovou krabici. Exkluzivní set pouze u nás...

Tip
1.055 

Vybrali jsme pro vás 5 vín a vinnou medovinu, které Vám zpříjemní chladnější večery a připomenou chuť léta. :-) Ochutnejte šest bílých vín ze všech koutů Moravy...

Tip
1.150 

Vybrali jsme pro vás 6 bílých suchých vín, které Vám zpříjemní chladnější večery a připomenou chuť léta. Ochutnejte vína z Moravy, Rakouska a Portugalska.

Tip
1.220 

Vybrali jsme pro vás 6 vín ke štědrovečerní večeři, pečení cukroví i na rodinné návštěvy. Vína, kterými ohromíte a sebe potěšíte. Sladší vína, likérové víno šaler a skvělé šumivé rosé z Rakouska.

Tip
1.469 

Vybrali jsme pro vás 6 vín ke štědrovečerní večeři, pečení cukroví i na rodinné návštěvy. Vína, kterými ohromíte a sebe potěšíte. Sušší vína a exkluzivní španělský sekt cava.

1.130 

Víno pro ženy! Dámská jízda či pouhé posezení při sklence dobrého vína, to jsou příležitosti, kdy ženy ocení, že si mohou otevřít víno, určené jen pro ně. Obsahuje 4 bílá, 1 červené a 1 perlivé víno.

Tip na dárek

Boxy vín

Best of Rioja

1.395 

Best of Rioja je box 6ti lahodných vín z oblasti nejlepších vín Rioja. Vychutnejte si 4 červené, 1 rosé a 1 bílé víno, která jsme pro vás osobně vybrali z rodinných vinařství Vallemayor a Ortega Ezquerro.

650 

Dárkový set španělských delikates je skvělý dárek nejen na Vánoce. Věnujte ho svým blízkým nebo třeba obchodním partnerům. Obsahuje vybrané lahůdky a vynikající víno z oblasti Rioja. Podrobnější popis níže.

Tip na dárek
1.990 

Exkluzivní vína v exkluzivním balení! Šest vybraných vín z vinařství Ortega Ezquerro ze španělské oblasti Rioja zabalené v dřevěné bedně s logem vinařství, která je zatlučena hřebíky. Ideální dárek!

950 

Vychutnejte si 4 bílá vína a 1 rosé ke kuřecímu masu, hermelínu nebo salátu. Červené víno zkuste k dobrému steaku, sušené šunce či zrajícím sýrům...

Novinka

Červené víno

Červený box vín

1.120 

Tato vybraná moravská, španělská a rakouská vína stojí za ochutnání! Plná ovocitá chuť s dotekem sudu u vín z Riojy, Cuvée Elegant s dotekem ostružin, Svatovavřinecké s nádechem švestek ad. vás mile překvapí. Box obsahuje 6 červených vín.

950 

Dárkový set španělských delikates je skvělý dárek na narozeniny i na Vánoce. Věnujte ho svým blízkým nebo třeba obchodním partnerům. Podrobnější popis níže.

1.260 

Víno na večer najdete v boxu vín Kompliment, který ocení milovníci výraznějších nebo sladších vín, která budete chtít darovat svým známým a zároveň si je nechat pro sebe. Obsahem jsou 4 bílá a 2 červená vína.

1.029 

S boxem Letní výběr vám přivážíme 4 svěží lahodná bílá vína, osvěžující frizzanté a červené víno podmanivé chuti, která Vám přinesou letní náladu, chvilku klidu a to pravé osvěžení.