Zobrazeno 8 výsledků

Boxy vín

NaVínko pro Vás osobně hledá a vybírá kvalitní vína z menších moravských vinařství. Z těch nejlepších vín sestavujeme originální boxy vín pro různé příležitosti. Boxy dovezeme až k vám domů nebo do práce. Chceme vám totiž nákup vína co nejvíce zpříjemnit.
Box vín je také výborný dárek pro Vaše blízké i obchodní partnery a klienty. Vždyť jakou radost máte vy sami, když dostanete dobré víno?

Tip na dárek

Španělská vína Rioja

Best of Rioja

1.200 

NaVínko ze Španělska je box 6ti lahodných vín z oblasti nejlepších vín Rioja. Vychutnejte si 4 červená a 2 bílá vína, která jsme pro vás osobně vybrali z rodinných vinařství Vallemayor a Ortega Ezquerro.

Tip
850 

Vychutnejte si 4 bílá vína ke kuřecímu masu, hermelínu nebo salátu. 2 červená španělská vína zkuste k dobrému steaku, sušené šunce či zrajícím sýrům...

910 

S boxem Letní výběr vám přivážíme 4 svěží, lahodná bílá vína a 2 červená vína podmanivé chuti, která Vám přinesou letní náladu, chvilku klidu a to pravé osvěžení.

850 

Vyberte si jeden ze svatebních balíčků vín a můžete vyzkoušet, jak bude chutnat vaše svatba už teď.

850 

Vyberte si jeden ze svatebních balíčků vín a můžete vyzkoušet, jak bude chutnat vaše svatba už teď.

Novinka

Červené víno

Červený box vín 2018

950 

Tato vybraná moravská a španělská červená vína stojí za ochutnání! Plná ovocitá chuť s dotekem sudu u vín z Riojy, Cuvée Markéta s dotekem borůvek, Svatovavřinecké s nádechem švestek ad. vás mile překvapí. Box obsahuje 6 červených vín z ročníků 2014 - 2017.

1.070 

Víno na večer najdete v boxu vín Kompliment, který ocení milovníci výraznějších a sladších vín, která budete chtít darovat svým známým a zároveň si je nechat pro sebe. Obsahem jsou 4 bílá a 2 červená vína.

920 

Víno pro ženy! Dámská jízda či pouhé posezení při sklence dobrého vína, to jsou příležitosti, kdy ženy ocení, že si mohou otevřít víno, určené jen pro ně. Obsahuje 4 bílá, 1 červené a 1 perlivé růžové víno.