Zobrazuji všech 13 výsledků

Boxy vín

NaVínko pro Vás osobně hledá a vybírá kvalitní vína z menších moravských vinařství. Z těch nejlepších vín sestavujeme originální boxy vín pro různé příležitosti. Boxy dovezeme až k vám domů nebo do práce. Chceme vám totiž nákup vína co nejvíce zpříjemnit.
Box vín je také výborný dárek pro Vaše blízké i obchodní partnery a klienty. Vždyť jakou radost máte vy sami, když dostanete dobré víno?

Novinka

Boxy vín

Box vín cuvée

1.270 

Ochutnejte oblíbená cuvée pohromadě v novém boxu vín! Cuvée je víno, se kterým si vinař pohrál, vyzdvihl přednosti jedné odrůdy a doplnil ji dalšími odrůdami... V boxu najdete 3 červená cuvée a 3 bílá moravská cuvée.

Není skladem
1.160 

Vybrali jsme pro vás 6 vín z nově vyšlechtěných oblíbených odrůd jako je Solaris, Hibernal, Nativa, cuvée Vers, Savilon ad. ... Vyzkoušejte 5 bílých a 1 červené víno.

950 

Vychutnejte si 4 bílá vína a 1 rosé ke kuřecímu masu, hermelínu nebo salátu. Červené víno zkuste k dobrému steaku, sušené šunce či zrajícím sýrům...

Novinka
1.250 

S boxem Letní výběr vám přivážíme 4 svěží lahodná bílá vína, osvěžující frizzanté a červené víno podmanivé chuti, která Vám přinesou letní náladu, chvilku klidu a to pravé osvěžení.

1.139 

Víno pro ženy! Dámská jízda či pouhé posezení při sklence dobrého vína, to jsou příležitosti, kdy ženy ocení, že si mohou otevřít víno, určené jen pro ně. Obsahuje 4 bílá, 1 červené a 1 perlivé víno.

Novinka
1.269 

Vybrali jsme pro vás 6 bílých vín s typickou chutí Znojemské vinařské podoblasti! Ochutnejte bezový Sauvignon, pepřový Veltlín nebo ovocitý Ryzlink rýnský

950 

Dárkový set španělských delikates je skvělý dárek na narozeniny i na Vánoce. Věnujte ho svým blízkým nebo třeba obchodním partnerům. Podrobnější popis níže.

650 

Dárkový set španělských delikates je skvělý dárek nejen na Vánoce. Věnujte ho svým blízkým nebo třeba obchodním partnerům. Obsahuje vybrané lahůdky a vynikající víno z oblasti Rioja. Podrobnější popis níže.

Tip na dárek
1.990 

Exkluzivní vína v exkluzivním balení! Šest vybraných vín z vinařství Ortega Ezquerro ze španělské oblasti Rioja zabalené v dřevěné bedně s logem vinařství, která je zatlučena hřebíky. Ideální dárek!

1.260 

Knihcentrácká bedna vín je obzvláště vhodná ke kvalitní četbě. :-) Obsahuje moravská i zahraniční vína z proslulých oblastí Rioja a Weinviertel. Vytvořeno ve spolupráci s Knihcentrem.

1.229 

Víno na večer najdete v boxu vín Kompliment, který ocení milovníci výraznějších nebo sladších vín, která budete chtít darovat svým známým a zároveň si je nechat pro sebe. Obsahem jsou 4 bílá a 2 červená vína.

Tip na dárek

Boxy vín

Best of Rioja

1.450 

Best of Rioja je box 6ti lahodných vín z oblasti nejlepších vín Rioja. Vychutnejte si 4 červené, 1 rosé a 1 bílé víno, která jsme pro vás osobně vybrali z rodinných vinařství Vallemayor a Ortega Ezquerro.

Novinka

Červené víno

Červený box vín

1.180 

Tato vybraná moravská, španělská a rakouská vína stojí za ochutnání! Plná ovocitá chuť s dotekem sudu u vín z Riojy, Cuvée Elegant s dotekem ostružin, Svatovavřinecké s nádechem švestek ad. vás mile překvapí. Box obsahuje 6 červených vín.