Děkujeme Vám za návštěvu a
těšíme se na vás opět v roce 2022!

Sledujte nový web www.fmzijevinem.cz

KOUPIT VSTUPENKU

Více informací najdete také na facebooku.

Ochutnáte vína z více než 13 vinařství! Svá vína přijedou osobně představit Vinařství Špalek, Vinařství Baláž , Vinařství Vladimír Tetur, Vinařství Skalák, Vinařství Fučík, Vinařství Bergmann, Vinotéka Open Wine, Vinařství Simenon, Vinařství ZD Němčičky a další!

Harmonogram Frýdek-Místek žije vínem ® 2021 – Nádvoří a park

Samozřejmě bude připraveno skvělé občerstvení. Těšte se třeba na nejlepší sýry z SheepShop Ostrava a skvělou sušenou šunku jamón od Pata Negra. Stylové občerstvení připraví restaurace Imrvere a o teplou kuchyni se postará i Grill Food. Nebude chybět kvalitní káva od COFFEEbike a gourmet popcorn Bobcorn.

 

 

Přijďte, protože Frýdek-Místek žije vínem®!

Na co se můžete těšit?

 • akce trvá od 12 – 22 hodin
 • vinařské stánky najdete na zámeckém nádvoří a v zámeckém parku
 • cimbálová muzika Úsměv po celý den a večer
 • akci moderuje známý moderátor z rádia Orion Kuba Ohnutek
 • koncerty hudebních skupin Self Made a Tři Vykřičníky
 • vystoupení mažoretek a klavírní vystoupení
 • soutěž o vinařské a knižní ceny
 • všichni vinaři a restaurace se postupně představí a pozvou vás k sobě do sklepa/restaurace
 • kdy kdo bude vystupovat? To se dozvíte v Harmonogramu akce
 • vinařský fotokoutek
 • při vstupu vyměníte vstupenku za degustační skleničku s prvním vzorkem (ta vám už zůstane)
 • vína se budou podávat po degustačních vzorcích, ať ochutnáte co nejvíce
 • všechno zaplatíte jednoduše přiložením čipu
 • veškerá vína si můžeme nakoupit domů při odchodu

 

Jak si Frýdek-Místek žije vínem užít na maximum

Zakupte si vstupenky a dobijte si kredit přes NFCtron Pass. Můžete si dobít kredit klidně jen k jedné vstupence. Degustovat můžete jako rodina, pár, nebo parta. První průměrné dobití je 850 Kč. U vstupu na jednotlivou akci ukážete QR kód v NFCtron Pass. Dostanete náramek s čipem, kde bude váš dobitý kredit.

Vše, co nevypotřebujete, si vrátíte zpět na bankovní účet přímo v NFCtron Pass. O vracení kreditu je možné žádat po dobu 14 dní od skončení akce.

 

Koupit vstupenku a
dobít si čip

Přes NFCtron Pass nebo u dobíjecího místa na jednotlivé akci. Jeden náramek s čipem si může dobít parta, rodina nebo přátelé.

Vychutnat si víno a jídlo

Vychutnejte si to nejlepší víno z Moravy a ze světa, které vám naši vybraní vinaři přivezou a ochutnejte pochoutky od místních restaurací. Užívejte celodenní hudební a kulturní program. Navštivte připravené koncerty a workshopy, které vám přinesou mnoho nového.

Při odchodu nic neřešit

Žádné vracení zůstatku na čipu v místě akce, žádné fronty při odchodu. Peníze si odešlete z pohodlí domova na svůj účet přes NFCtron Pass.

 

 

Generální partner festivalu

 

 

Partneři festivalu

 

 

Nejčastější otázky

 

Je potřeba mít roušku?

Řídíme se platnými nařízeními Vlády ČR. Při konzumaci občerstvení a nápojů není potřeba mít respirátor/roušku.

Budete kontrolovat bezinfekčnost?

Každý účastník festivalu je v případě potenciální kontroly individuálně zodpovědný za to, že může doložit bezinfekčnost na covid (tedy doklad o testování, očkování, prodělání Covidu).

Co když se festival zruší?

Festival by mohl být zrušen pouze z nařízení Krajské hygienické stanice nebo Vlády ČR. Organizátoři festival určitě nezruší. 🙂 V případě přesunutí akce na nový termín bude možné vstupenky vrátit nebo si je nechat na nový termín akce.

Je potřeba si koupit vstupenku v předprodeji nebo je možné si ji zakoupit v den konání akce na místě?

Doporučujeme si zakoupit vstupenku předem, dáte nám tak vědět, že přijdete a my budeme počítat s dostatečným množstvím skleniček, vína, laviček apod. a také tím ušetříte. Samozřejmě je ale možné si koupit vstupenku i na místě.

Jaký bude doprovodný program?

Festivalem nás provede známý moderátor z rádia Orion Kuba Ohnutek. Budeme soutěžit vinařské ceny, celý den nám bude hrát cimbálová muzika Úsměv, na klavír zahraje Karolína Polášková, vystoupí mladá ostravská kapela Tři vykřičníky a Self Made.

Co je v ceně vstupného?

Vstupné zahrnuje vstup na festival, krásnou degustační skleničku s logem festivalu, katalog vín, welcome drink, elektronický čip NFCtron a celodenní hudební program.

Jak dlouho festival trvá?

Začátek akce je ve 12 hodin a plánovaný konec ve 22 hodin.

Mohou na festival děti?

Děti s sebou samozřejmě na festival vzít můžete. Vstupné mají zdarma. Děti a mladí do 18 let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce.