Zobrazeno 1–12 z 13 výsledků

Polosladké víno

Obsah zbytkového cukru v polosladkém víně je větší než nejvyšší hodnota stanová pro vína polosuchá, ale dosahuje nejvýše 45 g na 1 litr. Polosladké víno dosahuje často přívlastků Pozdní sběr, Výběr z hroznů a Výběr z bobulí.

Vyzkoušejte polosladká vína z naší nabídky Rulandské modré a Tramín červený z vinařství V&M Zborovský.

 

125 

Oblíbené polosladké víno Rulandské šedé z vinařství Bílkovi je víno s intenzivní vůni po medu a tropickém ovoci, v chuti bohaté s příjemným nasládlým koncem.

Bílé víno

Aurelius, Popela

165 

Aurelius z vinařství Popela je polosladké víno s plnou a harmonickou chutí a vyšším obsahem alkoholu.

Novinka

Bílé víno

Chardonnay, Židek

195 

Chardonnay z vinařství Židek je polosladké víno ze zlatožlutou barvou a ovocitou chutí, doplněnou o kořeněné tóny. Ve vůni najdeme ovoce, citrusy a květy růží.

Novinka

Bílé víno

Hibernal, Židek

195 

Hibernal z vinařství Židek je polosladké víno s jemnou květinovou vůní s kořenitým podtextem. Výrazně ovocná chuť s příjemnou kyselinkou a zbytkovým cukrem. Panenská sklizeň z viniční trati Mitrberg.

Není skladem

Víno na svatbu

I love Pinot, Bílkovi

145 

I love Pinot z vinařství Bílkovi je bílé cuvée víno, které poznáte podle nasládlé chuti pomerančů a medu. Najdete v něm odrůdy Rulandské šedé, Rulandské bílé a Rulandské modré.

240 

Vyjímečné polosladké víno z odrůd Pálava a ryzlink rýnský je vyrobeno zakladatelem Vinařské akademie p. Kopečkem. Dlouhá dochuť a plná chuť vína vás ohromí..      

Víno na zimu

Pálava, Bílkovi

175 

Pálava je víno se zlatavou barvou a svěží povzbudivou vůní. V chuti dominuje sušené jablko a jeho nasládlost, šťáva broskví se prolíná s chutí citrusů.

Víno na zimu

Pálava, Kopeček

290 

Vyjímečné polosladké víno Pálava, Výběr z bobulí 2015 je vyrobeno zakladatelem Vinařské akademie p. Kopečkem. Dlouhá dochuť a plná chuť vína vás ohromí.      

Novinka

Víno na zimu

Pálava, Židek

195 

Pálava 2016 z vinařství Židek je polosladké víno s plnou ovocitou vůní po citrusech a růžích. Vyvážená nasládlá chuť je doplněná kořenitými tóny růží.

Novinka
195 

Rulandské bílé z vinařství Židek je polosladké víno s plnou a bohatou chutí po citrusech, grepu a banánu. Vše příjemně sladěno se zbytkovým cukrem a kyselinkou.

185 

Rulandské šedé Výběr z hroznů je plné víno s lehkýmy tóny tropického ovoce. V chuti je kořenité s tóny medu, pomeranče a meruňky s dlouho trvající chutí. Krásné aromatické víno z vinařství V&M Zborovský.

Novinka
190 

Klaret je polosladké víno vyrobené z modrých hroznů Rulandského modrého ve vinařství Zborovský. Víno z Velkých Pavlovic, které si zamilujete. Vína z vinařsví V&M Zborovský je radost ochutnat.