Zobrazen 1. – 16. z 67 výsledků

Víno na Vánoce – pro Veselé Vánoce! To nejlepší ke štědrovečernímu stolu, ke stromečku a pro posezení s rodinou i ve dvou. Víno je ideální vánoční dárek

Tip
799 

Nabízíme možnost udělat radost nejen těm, kteří se plánují zúčastnit festivalu Ostrava žije vínem 2021! Připravili jsme pro vás dárkový balíček, který obsahuje vstupenku, slušivé tričko, otvírák na víno, perlivé víno frizzanté a navíc festivalovou placku ZDARMA.  

190 

Cuvée Compliment z vinařství Bílkovi je jemné, elegantní víno tmavě červené barvy s vůní pražené kávy a třešní v čokoládě. Víno zrálo 12 měsíců v dubových sudech.

Dárkové balení vína

Dárková krabička na víno Šaler

45 

Elegantní dárková krabička černá speciálně vyrobéná pro víno šaler červený.

55 

Darujte vašim blízkým láhev výborného vína v krásné vánoční dárkové krabičce. S výběrem vína vám rádi poradíme...

85 

Darujte vašim blízkým 2 láhve výborného vína v krásné vánoční dárkové krabičce. S výběrem vína vám rádi poradíme...

85 

Darujte vašim blízkým 2 láhve výborného vína v krásné vánoční dárkové krabičce. S výběrem vína vám rádi poradíme...

Červené víno

Dárková sada Reserve

1.499 

Dárková sada Reserve - exkluzivní balení vín vyrobených s úctou k nejstarším vinicím. Bílé cuvée z odrůd Grüner Veltliner a Chardonnay a červené cuvée z Cabernet Sauvignon a Modrý Portugal. Zabalené v dřevěné dárkové bedýnce.    

Tip
365 

Víno a čokoláda s vinným želé a červeného rakouského vína. Komu by tato kombinace neudělala radost? Červené víno a čokoláda spolu skvěle ladí. Vinné spojenectví z dílny rodiny Bergmann v podobě vína Zweigelt exclusive a čokolády Rote Mühle.

Novinka
260 

Dunajovský Vlašák z vinařství Baláž je typický a špičkový "vlašák" s atraktivní aromatikou a dlouhou dochutí. Aroma vyzrálého peckového a jádrového ovoce s nádechem svěží minerality a nektarovosti.

350 

Edelspitz Pigage je vynikající oranžové víno z vinařství Špalek. Je to cuvée odrůd Gewurztraminer a Pinot gris. Víno se vyrábí tradičními způsoby, hrozny jsou v BIO kvalitě a kvašení probíhá pomocí přírodních kvasinek. Krásnou barvu víno získává ležením na slupkách.

Novinka

Růžové víno

Frizzanté, Simenon

190 

Frizzanté z vinařství Simenon je osvěžující jemně perlivé rosé z odrůdy Pinot Noir. Víno je lehké se zbytkovým cukrem. Ideální k přípitkům, jako welcome drink a nebo jen tak vychlazené na chuť.

Červené víno

Gryllus, Špalek

299 

Gryllus červený 2015 je špičkové cuvée tmavě červené až rubínové barvy. Vůně přezrálých borůvek a černých třešní s lehkým dotekem dubového dřeva. Chuť mohutně plná sladkých taninů a tónů přezrálých hroznů.      

Novinka

Bílé víno

Hibernal, Sedlák

220 

Hibernal z vinařství Sedlák je polosuché víno se zlatožlutou barvou, ve vůni se objevují jemné květinové tóny s kořenitým charakterem. Příjemná, kulatá a výrazně ovocná chuť, ve které se krásně spojuje pikantní kyselina a zbytkový hroznový cukr.

1.499 

Kolekce Vánočních vín z vinařství Špalek a Simenon ze Znojemska. Balení obsahuje 6 druhů vín s vánočním potiskem z vinařství Simenon a Špalek, visačky na vína s jejich popisem, dárkovou krabici. Exkluzivní set pouze u nás...

Tip
380 

Ledové Veltlínské zelené BIO 2017 je víno zlatožluté barvy. Vůně zralého manga s medovými tóny. Chuť sladká, výrazně ovocná až medová. V předlouhé dochuti nechybí opět ovocnost, ale i příjemná kyselina.  

99 

Darujte vašim blízkým 2 láhve výborného vína v luxusní vánoční dárkové krabičce.