Zobrazeno 1–12 z 23 výsledků

Velikonoční víno – Koledníky můžete potěšit mini velikonočním vínem ve vtipném dárkovém balení.
Protože Zelený pátek si žádá Veltlínské zelené, najdete v této kategorie tuto oblíbenou odrůdu a také Sylvánské zelené – z Moravy i rakouské víno z oblasti Retz.
K začínajícímu jaru patří  také nová vína ročníku 2017.
Růžové víno a rosé zase připomíná probouzející se přírodu, stejně jako meruňkový a bezinkový sirup.

 

Tip

Velikonoční víno

Box víno na Velikonoce

890 

Velikonoce se blíží, tak si dejte víno, které se hodí díky své svěží chuti, ale taky tématicky! Zelený pátek si žádá Veltlínské zelené, dejte si moravské i rakouské. A k tomu velikonoční dárek!

Velikonoční víno

Modrý Portugal rosé, Bílkovi

150 

Modrý Portugal rosé z vinařství Bílkovi je mladé polosuché růžové víno se šťavnatou ovocitou chutí a krásnou vůní připomínající višně.

Sleva
155  140 

Mladé víno 2017 z vinařství Špalek pod názvem Svatováclavské víno. Vychutnejte si lehké ovocité červené víno z letošního ročníku z odrůdy Zweigeltrebe.

Novinka

Velikonoční víno

Sylvaner 2016, Bergmann

215 

Sylvaner 2016 neboli Sylvánské zelené z rakouského vinařství Bergmann. Vyjímečné rakouské víno s ovocitou a harmonickou chutí a dlouhotrvající dochutí.

Novinka
55 

Velikonoční víno Modrý Portugal je červené suché víno vyrobené z hroznů v pozdním sběru. Víno má krásné aroma po višních a dlouhou dochuť. Lahvička 0,187 l s velikonoční etiketou pro koledníky.

Novinka
55 

Velikonoční víno Ryzlink vlašský je bílé suché víno vyrobené metodou sur lie - zrání na jemných kalech. Víno má delší plnou chuť. Lahvička 0,187 l s velikonoční etiketou pro koledníky.

Novinka
55 

Velikonoční víno Tramín červený je bílé suché víno vyrobené z hroznů v pozdním sběru. Víno má krásné aroma růží a dlouhou dochuť. Ideální dárek pro dospělé koledníky.

Novinka
205 

Veltlínské zelené neboli Grüner Veltliner z rakouského vinařství Bergmann. Veltlínské zelené ve své nejčistší klasické podobě s chutí zeleného jablka a citrusů s dotekem černého pepře.

Velikonoční víno

Veltlínské zelené, Bílkovi

140 

Veltlínské zelené Bílkovi je zelenkavé víno s ovocnou vůní pomeranče a grepu, má svěží a povzbudivou chuť.

Novinka

Velikonoční víno

Veltlínské zelené, Sing Wine

140 

Veltlínské zelené z vinařství Sing Wine je jemně kořeněné víno, harmonické a odrůdově výrazné chuti. Jeho barva je typicky zelenožlutá. Doporučujeme k tvrdým sýrům, mořským rybám, řízkům a dušené drůbeži.

130 

Veltlínské zelené 2016, suché. Osvěžující jakostní odrůdové víno z vinařství V&M Zborovský s pikantní kyselinkou a za skvělou cenu. Víno je vhodné na oslavy a svatby. Skvěle doplní lehká jídla jako jsou saláty a těstoviny.

Není skladem

Velikonoční víno

Rosado 2016, Rioja Vallemayor

145 

Rosado 2016 je španělské růžové víno z odrůd Garnacha a Tempranillo z oblasti Rioja. Suché růžové víno jasně růžové barvy připomínající malinovou limonádu má chuť čerstvého červeného ovoce s dlouhou dochutí.