Zobrazuji všech 10 výsledků

Skleničky, otevírák, nálevky

Tip

Doplňky k vínu

Červený hrníček

169 

Červený hrníček - retro červený hrníček s černým okrajem a bílým vnitřkem, keramický. Krásný dáreček, doporučujeme přidat k Dárkovému setu na svařené víno! Součástí balení je recept na svařák.  

Dárkové obaly na víno

Dárková taška na víno, přírodní

29 

Papírová dárková taška s logem NaVínko - elegantní způsob, jak předat dárkové víno.    

55 

Sklenička s logem Navínko typ OIV  

Doplňky k vínu

Nálevka na víno

50 

Nálevka na víno s logem Navínko - balení obsahuje 2 ks. Jak se vlastně nálevka používá? Mezi prsty nálevku stočíte a vsunete do láhve. Po použití opláchněte vodou a osušte.

Doplňky k vínu

Otvírák na víno

120 

Otvírák na víno - červený kovový s logem Navínko  

Doplňky k vínu

Sklenička Navínko

80 

Sklenička na víno s logem Navínko - typ Sandra, objem 250 ml  

Tip
379 

Slušivé červené tričko s logem Ostrava žije vínem! Využijete ho nejen přímo na festivale, ale i kdekoliv jinde ve světě. :-) V nabídce ve čtyřech velikostech.    

Tip
349 

Festivalové tričko pánské s logem Ostrava žije vínem! Využijete ho nejen přímo na festivale, ale i kdekoliv jinde ve světě. :-)V nabídce ve čtyřech velikostech: M, L, XL, XXL - prosím připište do poznámky k nákupu .    

Doplňky k vínu

Plastová sklenice na víno

59 

Plastová sklenice na víno, 0,3 l. Ideální volba pro zahradní párty pro opakované použití. Ekologické řešení místo jednorázových kelímků na festivalech.

Doplňky k vínu

Taška na víno

95 

Látková taška na víno s logem NaVínko na 6 lahví. Taška je vyrobena z pevného materiálu, rozdělena na 6 přihrádek pro pohodlné odnesení nakoupených lahví vína.