Termíny degustace vína a dalších akcí

18. září 2021 Frýdek-Místek žije vínem, 12-22 hod

Den plný vína na zámeckém nádvoří a v parku Frýdeckého zámku. Přijedou vinaři z Moravy a Rakouska, degustace probíhá do degustačních skleniček, za vstupenku obdržíte také welcome drink a katalog vystavovaných vín. Čeká vás výborné občerstvení, cimbálová muzika, hudební kapely a další bohatý doprovodný program na nádvoří a parku. Vstupenky v předprodeji v informačních centrech ve F-M, Frýdlantě n. O. a také online ZDE.

www.fmzijevinem.cz

9. října 2021 Jih žije vínem, 11- 20 hod

Připravujeme pro vás ve spolupráci s radnicí ÚMOb Jih 1. ročník vinařského festivalu v Ostravě Hrabůvce na náměstí Ostrava Jih.
Užijete si den plný vína, hudby a výborného jídla. Vstupné je 39 Kč a ceně obdržíte degustační skleničku a katalog s víny. K dispozici bude fotokoutek a dětská zóna. Festivalem nás provedou moderátoři Rádia Orion, vystoupí dětský soubor, taneční soubor Hlubina, zazpívá cimbálová muzika, hudebník David K. a zpěvák Voxel.

https://www.facebook.com/events/242379080422169

23. října 2021 Ostrava žije vínem

Den plný vína v Národním zemědělském muzeu v Ostravě! Připravujeme pro vás spoustu novinek – nová vinařství a skvělý doprovodný program! Svá vína přijedou představit moravská, rakouská a španělská vinařství. Samozřejmě bude připraveno skvělé občerstvení, soutěže o víno a hudební program. Přijďte, protože Ostrava bude žít vínem!

Zarezervujejte si zážitkovou degustaci s šéfkuchařem restaurace Mlýn Vodníka Slámy a vinařem Markem Špalkem.

www.ostravazijevinem.cz


Další akce připravujeme…

Kontaktuje nás pro více informací

DEGUSTACE VÍNA JAKO DÁREK

Darujte svým blízkým vstupenky na degustaci vína. Dárkový voucher pro vybraný počet osob vám vystavíme na přání. Řízená degustace vín v Ostravě a okolí potěší každého milovníka vína!

Degustace vína v Ostravě a okolí

Degustace vína v Ostravě a okolí pravidelně pořádáme v kavárnách, restauracích nebo také soukromě na firmách. Rádi uspořádáme přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme přimo s vinařem.

O nejbližších akcích a plánovaných ochutnávkách vína se dozvíte na našem facebooku nebo na webu.