Termíny degustace vína a dalších akcí

18. září 2021 Frýdek-Místek  žije vínem

Den plný vína na zámeckých nádvořích Frýdeckého zámku. Přijedou vinaři z Moravy a Rakouska, degustace probíhá do degustačních skleniček, za vstupenku obdržíte také welcome drink a katalog vystavovaných vín. Čeká vás výborné občerstvení, cimbálová muzika a další bohatý doprovodný program. Vstupenky v předprodeji v informačních centrech ve F-M a také online.

www.navinko.cz/frydek-mistek-zije-vinem

9. října 2021 Jih žije vínem

Připravujeme pro vás ve spolupráci s radnicí ÚMOb Jih 1. ročník vinařského festivalu v Ostravě Hrabůvce na náměstí Ostrava Jih.
Užijete si den plný vína, hudby a výborného jídla. Vstupné je zdarma. Pro degustaci vína si zakoupíte skleničku s logem akce, která Vám zůstane na památku. K dispozici bude fotokoutek a dětská zóna. Festivalem nás provedou moderátoři Rádia Orion, zazpívá cimbálová muzika, dětská kapela a zpěvák Voxel.

https://www.facebook.com/events/242379080422169

23. října 2021 Ostrava žije vínem

Den plný vína v Národním zemědělském muzeu v Ostravě! Připravujeme pro vás spoustu novinek – nová vinařství a skvělý doprovodný program!

www.ostravazijevinem.cz


Další akce připravujeme…

Kontaktuje nás pro více informací

DEGUSTACE VÍNA JAKO DÁREK

Darujte svým blízkým vstupenky na degustaci vína. Dárkový voucher pro vybraný počet osob vám vystavíme na přání. Řízená degustace vín v Ostravě a okolí potěší každého milovníka vína!

Degustace vína v Ostravě a okolí

Degustace vína v Ostravě a okolí pravidelně pořádáme v kavárnách, restauracích nebo také soukromě na firmách. Rádi uspořádáme přátelskou ochutnávku vín pro vaše kolegy, zaměstnance či partnery uspořádáme přimo s vinařem.

O nejbližších akcích a plánovaných ochutnávkách vína se dozvíte na našem facebooku nebo na webu.