Karlovský Gastrofestival 2018

Dolinka Velké Karlovice
O víkendu 6. a 7. října 2018 Velké Karlovice ožily tradičním gastrofestivalem. Letos se konal už jeho 10. ročník a údolí Leskové bylo plné návštěvníků i gastro lahůdek. Vstup byl tradičně zdarma, což společně s pestrou nabídkou, programem pro celou rodinu a dějištěm uprostřed přírody přilákalo desítky tisíc návštěvníků z České republiky, ale i blízkého Slovenska. Stejně jako v loňském roce jste nás mohli potkat na gastro zastávce Dolinka. Představili jsme vám vinařství Simenon, které jsme nově zařadili do nabídky. Jedná se o mladého vinaře Lukáše Kovalkého z Chvalovic u Znojma. Chutnaly vám (i nám) jeho suchá vína Pinot Gris, Veltínské zelené a Sauvignon. Nechyběla rakouská vína z vinařství Bergmann – Riesling a Veltiner a s tím i souvisela soutěžní otázka o 2 lístky na akci Ostrava žije vínem. Letos jsme však nebyli ve stánku sami. Společně s námi nabízel své dobroty Jirka z restaurace Pata Negra. Kromě vynikající šunky jamón připravil třeba ovčí sýr a kdoulové želé. K tomu se výborně hodily zase naše španělské vína z Rioja.  
Ohlédnutí za Karlovským gastrofestivalem 2018

Tak takové to letos bylo….. Krásné počasí, spousta dobrot, výborná atmosféra, to vše v krásném prostředí karlovického údolí Léskové. Děkujeme všem, kteří se zastavili, a těšíme se s vámi za rok – 4. až 6. října 2019!

Zveřejnil(a) Karlovský gastrofestival dne Pátek 12. říjen 2018

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /DISK3/www/3938/navinko.cz/www/wp-content/themes/theme-otahal-design-child/template-parts/posts/content-single.php on line 43